kraustoma.lt

Statybinių atliekų ir šiukšlių išvežimas

Statybinės atliekos ir šiukšlės yra pats nemalonausias rezultatas likęs po statybų, remontų ar renovacijos. Ir niekas nenori rūpintis praeitimi, na, o mes galime Jums padėti pamiršti šį rūpestį ir ižvešti statybines atliekas ir šiukšles. Vienintelis Jūsų darbas susisiekti ir perduoti visas koordinates ir tęsti Jums mielesnius darbus :)

STATYBINIŲ BUITINIŲ ŠIUKŠLIŲ IŠVEŽIMAS:

Vienos tonos statybinių šiukšlių išvežimas,kai statybinės atliekos yra sudėtos maišuose ir išneštos iš buto,namo ar kitų patalpų kaina priklauso nuo pakrovimo laiko ir kiekio. 

Mišrių šiukšlių ir atliekų išvežimas:

T.y.(plėvelės, kartonas, plastikiniai kibirai, popierius medienos likučiai, metalas)
Kaina priklauso nuo mišrių šiukšlių pakrovimo laiko ir kiekio.
Jei pakrovimo darbais rūpinasi klientas kaina mažesnė.

Senos buitinės technikos, elektros prietaisų  išvežimas NEMOKAMAS !!!!!

Fiskaro nuoma
Sunkvežimis su krano fiskaro funkcija. Pasikrauna išsikrauna gabaritinius negabaritinius krovinius, jūsų pageidavimu su krano fiskaro pagalba galime perkelti krovinį iš vienos vietos į kitą. Taip pat galime pervežti statybines medžiagas, krano fiskaro pagalba į sunkvežimį ir iš jo pakrauti iškrauti gelžbetoninius blokus, trinkelių paletes, plytas, plyteles ir t.t.


Manipuliatorius
Sunkvežimis manipuliatorius.
Manipuliatorius gruntui kasti. Su manipuliatoriaus kaušo pagalba galime iškasti  gruntą jūsų pasirinktoje vietoje. Jums nereikės vargti ir kasti rankiniu būdu. Iškastą grunta sunkvezimis  su manipuliatoriaus pagalba gali pasikrauti pats ant savęs. Jums nebereikės samdytis papildomos technikos ir už ją papildomai mokėti. Jums nebereikalingą gruntą jūsų pageidavimu galime pakrauti tiesiai į sunkvežimį išgabenti ir utilizuoti.


Savivartis su kranu
Sunkvežimis savivartis manipuliatorius su krano funkcija pagerina greitą pakrovimą iškrovimą iš sunkvežimio. Kranas gali greitai pasikruti visas staytbines medžiagas trinkeles, blokelius, blokus, plytas plytles. Kranas kablį gali pasikeisti į kaušą kuris gali kasti, semti birų gruntą. Taip pat išvežame po statybų ar statybų metu, po griovimo darbų susikaupusias plytų, metalo, medienos, plastiko, plėvelės susikaupusias statybines atliekas.


Savivarčio nuoma
Sunkvežimis savivartis. Sunkvežimis su savivarčio funkcija pagerina greitą pervežamo grunto iškrovimą, nes nereikia rankiniu budu ar fiskaro pagalba jo iškrovinėti, o tiesiog pakėlus platformą jūsų atvežtą žvyrą, smėlį, juodžemį, ar kitą gruntą galima greitai  išpilti jūsų pageidaujamoje vietoje.

Manipuliatoriaus strėlės ilgis 4,5 metro.
Ištrauktos krano strėlės kėlimo galingumas 800 kg.
Krano kėlmo galingumas kada kranas fiskas kelia šalia sunkvežimio 1700 kg.
Platformos ilgis 3.5 metro, plotis 2 metrai, aukštis 0.7 metro.
Galima vežti iki 5 tonų.

Skambinti 8 647 99007